Hidrosel

Hakkımızda

Hidrosel Teknik Hırdavat, Nalbur, Tesisat ve Yapı Malzeme olarak 60 Bin üzerinde ürün çeşitliliğiyle tüm sektörlerde çözüm hizmeti veren kuruluşumuz 20 yıllık tecrübesiyle Merkezi İstanbul Hadımköy de 6000 m2 kapalı  showroom ile İstanbul ve Anadolu’ya, Çorlu ve Silivri  Şubeleriyle Trakya bölgesinde; kaliteli hizmet anlayışı ilke edinerek gelişen pazarı ve sektörel ihtiyaçlar çerçevesinde  çalışmalarını devam ettirmektedir.

Müşteri odaklı beklentiler çerçevesinde her şeyden önce güvenilir, kaliteli ve zamanında hizmeti piyasa şartlarında uygun koşullarda sağlayan kuruluşumuz değerli müşterilerimize çözüm ortağı olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Sektörün yurtiçi ve yurtdışı pazarında en gelişmiş dünya markalarının yetkili satış temsilciliğiyle birlikte yenilikçi yapılanması eşliğinde teknolojik ve özellikle makine componentlerin tedarikiyle kaliteli hizmet anlayışını bir kere daha gözler önüne sermektedir.

Kurumumuz sektör kısıtlaması olmaksızın müşterilerin tüm ihtiyaçlarına tek bir satın alma ile talepleri çerçevesinde gerçekleştirebileceği yerli ve uluslararası ürün kalitesiyle sunmak en temel ilke olarak benimsemiştir.Kurumumuzun mevcutta sağlamış olduğu istikrarlı büyüme ve başarısında sektörde ki 30 yılı aşkın deneyim ve tüm şubelerimiz eşliğinde ekibimizin sorumlulukları eşliğinde donanımlı, eğitimli ve ekip çalışması büyük önem arz etmektedir.

Şirketimiz sektörde ki kalite hizmetini Uluslararası alanda almış olduğu kalite standartları ISO 9001 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ ( QUALITY MANAGEMENT SYSTEM) ISO 10002 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ YÖNETİM SİSTEMİ ( CUSTOMER SATISFACTION MANAGEMENT SYSTEM) ISO 14001 ÇEVRE YÖNETİMİ (ENVIRONMENTAL MANAGEMENT SYSTEM) ISO 45001 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ ( OCCUPATIONAL HEALTY AND SAFETY MANAGEMENT SYSTEM) ve ISO TS 16949 OTOMOTİV KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ ( AUTOMOTIVE MANAGEMENT SYSTEM) belgeleriyle de tescillemiştir.

Değerli sektör kuruluşlarımızın tüm ihtiyaçlarını karşılayabildiği HİDROSEL ailesi olarak birlikte yürüdüğümüz 20 yılın ardından; tecrübe, disiplin, önce müşteri memnuniyeti, güvenli ve kaliteli hizmet anlayışı yıllardır sektörde büyüyerek varoluşumuzun en önemli göstergesidir. HİDROSEL olarak sektör ayırt etmeksizin tedarikçi çözüm ortağınız olmaktan mutluluk duyuyoruz.

 

Showroom Alanımız

İstanbul Hadımköy 6000 m2 Kapalı showroom alanımızdan görüntüler

Hidrolik

Hırdavat

Pnomatik

Isı - Buhar